Tırmanma Duvarı

Türkiye'nin en hızlı kurulan ve aynı anda 4 kişinin tırmanabildiği tek mobil duvarı!

Kapalı veya açık alanlarda organizasyonların en ilgi çeken aktivitesini sunmak ister misiniz?  İster kurumsal aktivitelerinizde, ister ürününüzün tanıtımını yaparken, isterseniz de çocuğunuza eşsiz bir doğum günü yaşatmak için, 7 metre yüksekliğindeki römork şeklinde çekilebilen ve götürüldüğü yerde 15 dakika içerisinde kurulabilen bu eşsiz yapay tırmanış duvarını kiralamak için bizimle hemen iletişime geçin.

Geniş reklam alanı ile gece gündüz tanıtımınızı yapabileceğiniz mobil tırmanma duvarı, UIAA ve CE standartlarındaki emniyet malzemeleri ve profesyonel dağcılardan oluşan güler yüzlü ekibi ile sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için: www.mobilduvarim.com

Demonte Tırmanma Duvarı, mobil duvarın giremediği alanlarda kurulmak üzere tasarlanmış, parça parça taşınarak aktivite alanına kurulan bir tırmanış duvarı sistemidir. Kurulum süresi 4 saat olan Demonte Tırmanma

Duvarı’nın yüksekliği maksimum 5 metre, genişliği ise 3 metre olabiliyor. Ayakta durmasını sağlayan  ve iskeletini oluşturan metal konstrüksyon bir küp ile sabitlenen duvar, UIAA ve CE standartlarındaki emniyet malzemeleri ve profesyonel dağcılardan oluşan güler yüzlü ekibi ile sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için: www.mobilduvarim.com