PHOTOBOOTH

Photobooth, kökeni 1890 lara dayanan otomatlı bir fotoğraf ve anında baskı makinesidir. Yeni nesil teknolojiler ile birlikte günümüz insanına hitap eden birçok özelliğin de eklendiği çok amaçlı Photobooth kabinleri şirket toplantılarınızın, özel günlerinizin, indoor veya outdoor her türlü aktivitelerinizin en ilgi çekici parçası olmaya aday!

Dış giydirmelerinden fotoğraf çekimi için kullanılan çok çeşitli aksesuarlarına, kabin ve baskı fonlarından sosyal medya entegrasyonlarına kadar tüm özellikleri müşterinin tercihine göre tasarlanabilir olan Photobooth ile misafirlerinizin içinden çıkmak istemeyecekleri bir tanıtım ve eğlence kabini yaratmak sizin elinizde.

Firmanız için tasarlanacak aksesuarlarla misafirlerinize keyifli konsept resimler çektirip baskı almasının imkanı verebilir, dilerseniz Facebook, Twitter ya da Instagram entegrasyonu ile aktivite tanıtımınızı yaygınlaştırır, Videobooth özelliği ile keyifli videolar kaydedip paylaşma fırsatı yaratabilirsiniz.

20 inch’lik kullanıcı dostu dokunmatik ekranı ve eğlence dolu dünyası ile 30 dakikada kurulabilir olan Photobooth’u kiralamak için bizimle hemen iletişime geçin.

Detaylı bilgi için: www.fotografkabinim.com